درباره ما

 

از کجا آمده‌ایم؟

فعالیت تجاری ما از سال ۱۳۵۶ در خیابان مولوی توسط مرحوم حاج میر حسن هاشمی و پسران به‌واسطه خرید – فروش – توزیع محصولات پلیمری که اغلب از خانواده نایلکس، نایلون و سلفون بودند آغاز شد.

پس از فوت مرحوم حاج حسن هاشمی برادران تصمیم گرفتند کسب و کارشان را جدا کرده و به صورت مستقل کار کنند، پدرمان (آقای رحیم هاشمی) به صورت مستقل در فروشگاه مشغول به کار شد و به کمک پسران توانست سبد کالایی محصولاتمان را گسترش دهد و ظروف یکبار مصرف و ملزوماتی از این قبیل را تامین و به کالاهای قبلی اضافه کند.

ما نیز سومین نسل این صنعت هستیم و به پشتوانه تجربه‌ای که پیش‌ از این در مجموعه هاشمی کسب‌ شده و به ما منتقل‌ شده، به فکر گسترش و توسعه کسب‌ و کار خود افتادیم و به دلیل نبودن یک مرجع مناسب برای تهیه محصولات باکیفیت به قیمت مناسب تصمیم به تولید پلاستیک توسط مجموعه خود گرفتیم.

محمد هاشمی و مهدی هاشمی در سال 1391 تصمیم راه اندازی واحد تولیدی را گرفتند.

با توجه به اینکه در سال ۱۳۹۱ با سرمایه‌گذاری در بخش تولید نایلکس‌های دسته رکابی سفید و رنگی – در رنگ‌های بسیار متنوع اعم از بنفش، زرد، قرمز، آبی، سبز، نارنجی، شیری و مشکی – با کیفیت مطلوب توانستیم رضایت بیشتری را برای مشتریان چند ساله خود به بار آوریم و با مشاهده درخواست مردم برای تولید محصولات دیگر و نیز علاقه ی خودمان به تولید ملی و کارآفرینی، قصد گسترش دادن محصولات خود را کردیم.

البته فکر تولید نایلون و نایلکس و سایر محصولات که تقریباً زیرشاخه این دو محصول اصلی هستند چند سال پیش‌ از این ذهن ما را درگیر خود کرده بود، اما تلاش کردیم گام‌های حساب‌شده برداریم و مدتی را به تجزیه و تحلیل بازار اختصاص دهیم و در زمان مناسب اقدام به تولید کنیم.

تفاوت‌های ما در چیست؟

به دلیل حضور چندساله در بازار پلاستیک و ارتباط مستقیم با مصرف‌کننده، این نکته مهم را دریافتیم که در آشفته بازار قیمت و رقابت عده‌ای هم هستند که بیشترین تمایلشان، مصرف محصول با کیفیت است. از آنجا که خودمان همیشه طرفدار کیفیت بوده‌ایم و فروشگاه هاشمی به فروش محصولات با کیفیت شهرت داشت همواره تلاش می‌کنیم بهترین محصول را در اختیار مشتری قرار دهیم.

چه زمانی «پایدار» وارد خانواده ما شد؟

از همان سال ۱۳۹۱ که در حال انجام کارهای اجرایی راه اندازی تولیدی نایلکس مثل خرید دستگاه، تهیه کارگاهی مناسب برای شروع و … بودیم، انتخاب نامی مناسب برای محصولاتمان فکر ما را مشغول خود کرد.

بعد از مدتی تأمل، نام تجاری “پایدار” به ذهنمان رسید. انتخاب این نام بی دلیل هم نبود، با توجه به تاریخچه حضورمان در بازار، علاقه‌ی فراوان به تولید محصولات با کیفیت، جاودانگی در بازار و افتخار آفرینی برای کشور عزیزمان، انتخاب این نام مناسب‌ترین گزینه برای اهداف ما بود.

مسئولیت اجتماعی

ما مثل بقیه هم‌وطنان و دلسوزان طبیعت در نوروز سال 1396 با هدف آموزش اینکه پلاستیک زباله نیست و مصرف نادرست این محصول مسبب اصلی آلودگی محیط زیست است کمپین طبیعت پاک را راه اندازی کردیم و بسیاری از همکاران را همراه خود کردیم.

تنوع محصولات

هم اکنون محصولات ما شامل سفره یکبار مصرف، کیسه فریزر رولی، کیسه زباله رولی و نایلکس دسته دار می‌باشد که همواره در حال توسعه و اضافه کردن انواع محصولات از این قبیل به سبد کالایی‌مان هستیم.

کیسه اسلایدر پایدار، محصولی جدید از پایدار پلاستیک در سال 1400 تولید و عرضه شد به بازار صنعت پلاستیک.

هدف ما پایدار بودن است به واسطه ی تولید محصولات با کیفیت.

Pin It on Pinterest

Share This