دیدار مشتریان قدیمی از نزدیک در روز دوم ایران پلاست

دیدار مشتریان قدیمی از نزدیک در روز دوم ایران پلاست

دومین روز ایران پلاست به خاطر مصادف شدن با جمعه روز پر هیجان و شلوغی بود. علاوه بر مشتریان گرامی و آشنایان و نزدیکان عدهٔ زیادی مراجعه کننده داشتیم که پیش از این آشنایی نداشتیم و برایمان جذابیت زیادی را فراهم کرده بود. خوشحال بودیم که توانستیم با حداکثر انرژی پاسخگوی تجار و کسبه و نمایندگان شرکتهای مختلف باشیم.

امروز دیدارهای مثبتی را تازه کردیم، با مشتریانی که بعضا از دور معاملاتی صورت گرفته بود ملاقات کردیم و گپ و گفتی داشتیم. محصول جدیدی که در نمایشگاه توانستیم آن را همراه خودمان بیاوریم سفره‌های یکبارمصرف بود. ماشین آلات مربوط به چاپ و تولید سفره چند روزی قبل از نمایشگاه به کارخانه رسید و سریعا بعد از نصب و راه اندازی مقداری سفره به صورت آزمایشی تولید کردیم تا بتوانیم از نظرات و پیشنهادات سازنده مراجعین به غرفه، کمال استفاده را ببریم و در جهت بهبود و ارتقاع کیفی آن به کار بگیریم. خوشحالیم که نظرات مثبت زیادی دریافت کردیم و این انرژی ما را بیشتر کرده.

محصولات دیگری که در نمایشگاه نمونه‌های آن‌ها موجود است، نایلکس‌های دسته رکابی سفید و رنگی از تمام رنگ‌ها (بنفش، نارنجی، سبز، زرد، آبی، قرمز، شیری، مشکی و…) زباله‌های رولی جعبه‌ای، سه رول و تک رول می‌باشد.
امیدوارم بتوانیم شایسته مراجعه کنندگان در خدمتشان باشیم.

پایدار باشید

0 Comments

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

"

محصولات پایدار

با کیسه‌های زیپ‌دار پایدار تازگی غذای خود را شارژ کنید!

با کیسه‌های زیپ‌دار پایدار تازگی غذای خود را شارژ کنید!

تازه نگه داشتن طولانی‌تر مواد غذایی بهترین راه برای لذت بردن از غذا است و یکی از این راه‌ها نگهداری آنها در کیسه زیپ دار است. این کیسه‌ها، یکی از رایج‌ترین کیسه‌های نگهداری مواد غذایی هستند و می‌توان از آن‌ها برای نگهداری تقریباً هر چیزی مانند سبزیجات، میوه‌ها، گوشت، شیر، تنقلات و باقیمانده مواد غذایی در یخچال و فریزر استفاده کرد.
علاوه بر این، قفسه های فریزر و یخچال ما را مرتب و منظم نگه می دارد.

کیسه زباله سه رول خیلی کوچک اداری

کیسه زباله سه رول خیلی کوچک اداری

کیسه زباله سه رول خیلی کوچک اداری پایدار به طور اختصاصی برای سطل‌های کوچک خانگی و اداری تولید گردیده است. تولید این محصول به دلیل استحکام بیشتر و تاکید بر دوخت پذیری بهتر با دستگاه سه لایه به روز دنیا تولید می شود که کیفیت عرضی و طولی محصول بسیار مطلوب است و همینطور از دوخت آن هرگز زباله چکه نمی‌کند. این محصول با مواد اولیه درجه یک پتروشیمی و بدون افزودن هیچ ضایعات پلاستیک تولید می‌کنیم که همین دستورالعمل سبب کیفیت و دوخت‌پذیری مطلوب آن می شود.

"

آخرین مطالب

پلاستیک جدیدی که وقتی دیگر به آن نیاز ندارید ناپدید می شود!

پلاستیک جدیدی که وقتی دیگر به آن نیاز ندارید ناپدید می شود!

وابستگی به پلاستیک سبب گردیده است که محققان در مورد ساخت نوع جدیدی از مواد پلاستیک هیجان‌زده باشند - ماده‌ای که به دلیل هاگ‌های باکتریایی موجود در داخل آن قابلیت‌های زیست تخریبی داخلی دارد. پلاستیک خود تخریبی جدید، ترمو پلاستیک پلی اورتان (TPU) و باکتری Bacillus...

تاریخچه کیسه‌ پلاستیکی

تاریخچه کیسه‌ پلاستیکی

چیزهای کمی هستند که به اندازه کیسه پلاستیکی در همه جا وجود داشته باشند. کیسه پلاستیکی محصولی پرکاربرد که نه تنها یک روش کارآمد برای حمل اشیاء است؛ بلکه به عنوان یک وسیله ذخیره سازی کارآمد و قابل استفاده مجدد نیز عمل می‌کند. با این حال، تعداد کمی از مردم واقعاً تاریخچه...

Pin It on Pinterest

Share This