چرا باید نایلکس با چاپ اختصاصی خودمان داشته باشیم؟

مزایای داشتن نایلکس چاپی با طرح اختصاصی خودمان چیست؟ چه نکاتی را باید قبل از سفارش نایلکس چاپی بدانیم؟ کیفیت نایلکس یا چاپ روی آن چقدر مهم است؟

این روزها بازار تبلیغات بسیار گرم است و هر مجموعه کوچک یا بزرگی تلاش بسیار برای دیده شدن میکند.

تولید نایلکس چاپی تبلیغاتی با طرح و متن اختصاصی یکی از رایج‌ترین نوع تبلیغات است که مزایای فراوانی دارد، اگر کسب‌وکار شما به نوعی هست که امکان استفاده از این فرصت را دارید دریغ نکنید.

مزایای داشتن نایلکس چاپی تبلیغاتی با طرح اختصاصی خودمان چیست؟ 

۱. دیده شدن برند شما در همه جای شهر و منطقه سکونت شما
۲. برند شما را به خاطر میسپارند
۳. اطلاعات تماس روی نایلکس چاپ می‌شود
۴. یادآوری شما به مشتری یا مصرف کننده محصولات شما توسط کیسه مصرفی
و دلایل بسیار متعدد که همه ما می‌دانیم.

هزینه خرید نایلکس چاپی اختصاصی به شما برگردانده می‌شود، اگر ما بخواهیم بنر شهری کرایه کنیم و تبلیغاتمان را در آنجا درج کنیم باید هزینه زیاری صرف کنیم ولی با داشتن نایلکس چاپی تبلیغاتی، فقط اندک هزینه‌ای کرده و بارها دیده می‌شوید. تفاوت هزینه تولید نایلکس چاپی با نایلکس معمولی زیاد نیست و اگر شما در حال حاضر نایلکس بدون چاپ استفاده می‌کنید با اضافه کردن چاپ روی نایلکس هزینه اندکی اضافه کرده ولی نتیجه بسیار مطلوبی خواهید گرفت.

ما برای فروشگاه‌مان در سال ۱۳۸۵ نایلکس چاپی با طرح اختصاصی تولید کردیم، طرح چاپی به نام نایلکس هاشمی بود.
آن سال‌ها کسب‌وکارها کمتر از این نوع هزینه‌ها می‌کردند ولی این روزها می‌بینیم که تعداد کسب‌وکارهایی که نایلکس چاپی اختصاصی با نام و برند خودشان درخواست می‌کنند بیشتر شده‌اند.

برای سفارش نایلکس چاپی طرح خودمان از کجا شروع کنیم؟ 

ابتدا باید طرح مورد نظر را انتخاب کرده و در صورت داشتن لوگو آن را به طرح اضافه کنید، سپس طرح مورد نظر را به تولیدکننده نایلکس چاپی بفرستید که از لحاظ فنی نظر خود را ارائه دهد. سپس بعد از تایید نهایی کردن کار را به تولیدکننده واگذار کنید که مراحل تکمیلی برای تولید آغاز شود.

حتما بخوانید :   چرا طرح فیل؟

نکات مهمی که باید موقع سفارش نایلکس چاپی به آن توجه کنید: 

کیفیت نایلکس موضوع خیلی مهمی است، کیفیت چاپ هم به اندازه خود محصول مهم است. از این نکته غافل نشوید که دلیل این کار شما نمایش کسب‌وکارتان است و به جای نایلکس تبلیغاتی ارزان دنبال نایلکس تبلیغاتی باکیفیت باشید. در حقیقت نایلکس ارزان برای شما گران تمام می‌شود!
یکی از عیب‌های نایلکس ارزان استفاده از مواد اولیه درجه ۲ است که درصد خرابی و پاره شدن و حتی دوخت‌پذیری بسیار پایین دارند و همین سبب می‌شود که مقدار خرابی نایلکس ما زیاد شده و در آخر این نوع نایلکس برای ما گران تمام شود، یکی از عیب‌های دیگر چاپ ارزان است، هرگز در این مورد ریسک نکنید و قبل از سفارش نایلکس چاپی از تولیدکننده‌ای که انتخاب کردید نمونه دریافت کنید و نمونه محصول و چاپ را با وسواس چک کنید.
اختلاف قیمت نایلکس چاپی ارزان و گران آنقدر نیست که ارزش ریسک کردن داشته باشد و بهتر است شما کالای خود را با محصولی باکیفیت و قیمتی مناسب انتخاب کنید چراکه نمایانگر دقت و سلیقه شما و در شان مجموعه شماست.

 

تعداد رنگ‌هایی که می‌خواهید روی نایلکس چاپ شوند بستگی به لوگو و طرح شما دارند، اکثر نایلکس‌های چاپی سفارشی ما با ۲ رنگ چاپ تولید می‌شوند.
به خاطر داشته باشید که هر چقدر تعداد رنگ‌های استفاده شده روی نایلکس بیشتر شوند قیمت نایلکس چاپی افزایش می‌یابد. نایلکس چاپی دورو هم همینطور است و برای مثال اگر هر طرف ۲رنگ چاپ خورده باشید، این نایلکس به اصطلاح ۴رنگ چاپ است و به نسبت ۲ رنگ چاپ گرانتر است.
معمولاً سفارش‌ها در ایران و حتی در کشورهای دیگر یا تک رنگ و یا دورنگ است.

حتما بخوانید :   فرایند تولید کیسه فریزر رولی

از کیفیت چاپ تولیدکننده نایلکس چاپی مطمئن شوید! 

شما مجموعه و برند خودتان را با چاپ به نمایش میگذارید، بنابراین مطمئن شوید که چاپ محصول باکیفیت است، دلایل مختلفی سبب اختلاف کیفیت چاپ می‌شوند: 
یکی از مهمترین دلایل نوع دستگاه چاپ نایلکس است، دو نوع دستگاه چاپ روی فیلم‌های پلی‌اتیلنی استفاده می‌شود، یکی فلکسو و دیگری هلیو.
در چاپ فلکسو کلیشه‌سازی انجام می‌شود و طرح شما روی کلیشه ژلاتینی ساخته می‌شود ولی در چاپ هلیو طرح شما روی سیلندر فلزی با الماس حکاکی می‌شود که این نوع از چاپ بسیار باکیفیت‌تر است.

برای توضیح تفاوت نایلکس چاپی یا نایلون چاپی توصیه می‌کنیم که در اینجا تفاوت این دو را بخوانید و لازم به ذکر است که به روی هر دوی این محصولات امکان اضافه کردن چاپ است و بیشترین نوع و انتخاب مصرف‌کنندگان، نایلکس رکابی چاپی است
همان نایلکسی که در اکثر فروشگاه‌های زنجیره‌ای استفاده می‌شود.

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در مورد سفارش نایلکس چاپی اختصاصی با ما تماس بگیرید:

۰۲۱۵۶۲۳۲۳۱۴
۰۲۱۵۶۲۳۵۵۸۶
۰۲۱۵۶۲۳۰۵۹۴

 

مطالب مرتبط:

راهنمای خرید نایلکس: انواع نایلکس دسته‌دار چگونه است؟

چگونه نایلکس رنگی می شود؟

نایلكس و نایلون چیست؟ تفاوت نایلون و نایلکس چیست؟

"

برچسب‌ها

"

دیدگاه‌ها

0 Comments

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

"

محصولات مرتبط

کیسه اسلایدر پایدار

کیسه اسلایدر پایدار

مشخصات کیسه اسلایدر پایدار در سه سایز تولید می‌شود: ۲۰*۱۸ کوچک ۲۵*۲۰ متوسط ۲۵*۳۰ بزرگ   بسته‌بندی اسلایدر پایدار به چه شکل است؟   بسته‌بندی این محصول به صورت جعبه است سایز کوچک تعداد در هر جعبه ۳۰ عدد سایز متوسط تعداد در هر جعبه ۲۰ عدد سایز بزرگ تعداد در هر...

سفره یکبار مصرف بوستان

سفره یکبار مصرف بوستان

سفره یکبار مصرف بوستان از محصولات جدید پایدارپلاستیک می‌باشد که در نمایشگاه ایران پلاست ۱۳۹۷ از آن رونمایی شد

کیسه فریزر رولی 200برگ

کیسه فریزر رولی 200برگ

کیسه فریزر رولی 200 برگ 400 گرم از اول شهریور ماه سال 1397 به سبد کالای پایدارپلاستیک اضافه شد

"

مطالب مرتبط

بابت تاخیر پیش آمده در ارسال کالا به علت قطعی برق پوزش می‌طلبیم

بابت تاخیر پیش آمده در ارسال کالا به علت قطعی برق پوزش می‌طلبیم

مشکل ما فقط قطعی برق نیست و بعضاً بی‌برنامگی و مغایرت در جدول قطعی برق ضایعاتمان را افزایش می‌دهد، در بعضی از محصولات مثل نایلکس چاپی و سفره‌های چاپی که دستگاه چاپ در فرایند تولید آنها است، ضایعات بیشتر است و در زمان قطعی برق خارج از برنامه کار همکارانمان در واحد تولید و چاپ مختل می‌شود

در مورد زباله‌های بدبو چه باید کرد؟

در مورد زباله‌های بدبو چه باید کرد؟

یک روش مهم برای اینکه از ایجاد حشرات و … زمانی که زباله خود را در سطل زباله شهرداری می اندازید جلوگیری کنید این است که از کیسه زباله‌ها با ضخامت مناسب استفاده کنید. ضخامت مناسب کیسه زباله‌ها باعث می شود که کیسه زباله به راحتی توسط زباله‌های داخل آن پاره نشود و از نفوذ حشرات و … جلوگیری می کند

چه سایز سطل آشغال و کیسه‌زباله برای خانه و آشپزخانه شما مناسب است؟

چه سایز سطل آشغال و کیسه‌زباله برای خانه و آشپزخانه شما مناسب است؟

چقدر برای انتخاب سطل های زباله و سایز درست کیسه زباله برای خانه خود وقت میگذارید؟ اگر مثل اکثر مردم هستید، پس احتمالاً خیلی کم به آن فکر کرده اید. برای یک وسیله خانگی که برای مرتب بودن خانه شما بسیار مهم است ، جای تعجب است که چگونه تعداد کمی از افراد قبل از خرید درباره اندازه سطل آشغال و اندازه کیسه زباله ای که استفاده میخواهند بکنند، فکر می کنند

Pin It on Pinterest

Share This