چرا باید نایلکس با چاپ اختصاصی خودمان داشته باشیم؟

مزایای داشتن نایلکس چاپی با طرح اختصاصی خودمان چیست؟ چه نکاتی را باید قبل از سفارش نایلکس چاپی بدانیم؟ کیفیت نایلکس یا چاپ روی آن چقدر مهم است؟

چرا باید نایلکس با چاپ اختصاصی خودمان داشته باشیم؟

این روزها بازار تبلیغات بسیار گرم است و هر مجموعه کوچک یا بزرگی تلاش بسیار برای دیده شدن میکند.

تولید نایلکس چاپی تبلیغاتی با طرح و متن اختصاصی یکی از رایج‌ترین نوع تبلیغات است که مزایای فراوانی دارد، اگر کسب‌وکار شما به نوعی هست که امکان استفاده از این فرصت را دارید دریغ نکنید.

مزایای داشتن نایلکس چاپی تبلیغاتی با طرح اختصاصی خودمان چیست؟ 

۱. دیده شدن برند شما در همه جای شهر و منطقه سکونت شما
۲. برند شما را به خاطر میسپارند
۳. اطلاعات تماس روی نایلکس چاپ می‌شود
۴. یادآوری شما به مشتری یا مصرف کننده محصولات شما توسط کیسه مصرفی
و دلایل بسیار متعدد که همه ما می‌دانیم.

هزینه خرید نایلکس چاپی اختصاصی به شما برگردانده می‌شود، اگر ما بخواهیم بنر شهری کرایه کنیم و تبلیغاتمان را در آنجا درج کنیم باید هزینه زیاری صرف کنیم ولی با داشتن نایلکس چاپی تبلیغاتی، فقط اندک هزینه‌ای کرده و بارها دیده می‌شوید.

تفاوت هزینه تولید نایلکس چاپی با نایلکس معمولی زیاد نیست و اگر شما در حال حاضر نایلکس بدون چاپ استفاده می‌کنید با اضافه کردن چاپ روی نایلکس هزینه اندکی اضافه کرده ولی نتیجه بسیار مطلوبی خواهید گرفت.

ما برای فروشگاه‌مان در سال ۱۳۸۵ نایلکس چاپی با طرح اختصاصی تولید کردیم، طرح چاپی به نام نایلکس هاشمی بود.

آن سال‌ها کسب‌وکارها کمتر از این نوع هزینه‌ها می‌کردند ولی این روزها می‌بینیم که تعداد کسب‌وکارهایی که نایلکس چاپی اختصاصی با نام و برند خودشان درخواست می‌کنند بیشتر شده‌اند.

برای سفارش نایلکس چاپی طرح خودمان از کجا شروع کنیم؟ 

ابتدا باید طرح مورد نظر را انتخاب کرده و در صورت داشتن لوگو آن را به طرح اضافه کنید، سپس طرح مورد نظر را به تولیدکننده نایلکس چاپی بفرستید که از لحاظ فنی نظر خود را ارائه دهد. سپس بعد از تایید نهایی کردن کار را به تولیدکننده واگذار کنید که مراحل تکمیلی برای تولید آغاز شود.

نکات مهمی که باید موقع سفارش نایلکس چاپی به آن توجه کنید: 

کیفیت نایلکس موضوع خیلی مهمی است، کیفیت چاپ هم به اندازه خود محصول مهم است. از این نکته غافل نشوید که دلیل این کار شما نمایش کسب‌وکارتان است و به جای نایلکس تبلیغاتی ارزان دنبال نایلکس تبلیغاتی باکیفیت باشید.

در حقیقت نایلکس ارزان برای شما گران تمام می‌شود!

یکی از عیب‌های نایلکس ارزان استفاده از مواد اولیه درجه ۲ است که درصد خرابی و پاره شدن و حتی دوخت‌پذیری بسیار پایین دارند و همین سبب می‌شود که مقدار خرابی نایلکس ما زیاد شده و در آخر این نوع نایلکس برای ما گران تمام شود، یکی از عیب‌های دیگر چاپ ارزان است، هرگز در این مورد ریسک نکنید و قبل از سفارش نایلکس چاپی از تولیدکننده‌ای که انتخاب کردید نمونه دریافت کنید و نمونه محصول و چاپ را با وسواس چک کنید.
اختلاف قیمت نایلکس چاپی ارزان و گران آنقدر نیست که ارزش ریسک کردن داشته باشد و بهتر است شما کالای خود را با محصولی باکیفیت و قیمتی مناسب انتخاب کنید چراکه نمایانگر دقت و سلیقه شما و در شان مجموعه شماست.

 

تعداد رنگ‌هایی که می‌خواهید روی نایلکس چاپ شوند بستگی به لوگو و طرح شما دارند، اکثر نایلکس‌های چاپی سفارشی ما با ۲ رنگ چاپ تولید می‌شوند.
به خاطر داشته باشید که هر چقدر تعداد رنگ‌های استفاده شده روی نایلکس بیشتر شوند قیمت نایلکس چاپی افزایش می‌یابد. نایلکس چاپی دورو هم همینطور است و برای مثال اگر هر طرف ۲رنگ چاپ خورده باشید، این نایلکس به اصطلاح ۴رنگ چاپ است و به نسبت ۲ رنگ چاپ گرانتر است.
معمولاً سفارش‌ها در ایران و حتی در کشورهای دیگر یا تک رنگ و یا دورنگ است.

از کیفیت چاپ تولیدکننده نایلکس چاپی مطمئن شوید! 

شما مجموعه و برند خودتان را با چاپ به نمایش میگذارید، بنابراین مطمئن شوید که چاپ محصول باکیفیت است، دلایل مختلفی سبب اختلاف کیفیت چاپ می‌شوند: 
یکی از مهمترین دلایل نوع دستگاه چاپ نایلکس است، دو نوع دستگاه چاپ روی فیلم‌های پلی‌اتیلنی استفاده می‌شود، یکی فلکسو و دیگری هلیو.
در چاپ فلکسو کلیشه‌سازی انجام می‌شود و طرح شما روی کلیشه ژلاتینی ساخته می‌شود ولی در چاپ هلیو طرح شما روی سیلندر فلزی با الماس حکاکی می‌شود که این نوع از چاپ بسیار باکیفیت‌تر است.

برای توضیح تفاوت نایلکس چاپی یا نایلون چاپی توصیه می‌کنیم که در اینجا تفاوت این دو را بخوانید و لازم به ذکر است که به روی هر دوی این محصولات امکان اضافه کردن چاپ است و بیشترین نوع و انتخاب مصرف‌کنندگان، نایلکس رکابی چاپی است
همان نایلکسی که در اکثر فروشگاه‌های زنجیره‌ای استفاده می‌شود.

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در مورد سفارش نایلکس چاپی اختصاصی با ما تماس بگیرید:

۰۲۱۵۶۲۳۲۳۱۴
۰۲۱۵۶۲۳۵۵۸۶
۰۲۱۵۶۲۳۰۵۹۴

 

مطالب مرتبط:

راهنمای خرید نایلکس: انواع نایلکس دسته‌دار چگونه است؟

چگونه نایلکس رنگی می شود؟

نایلكس و نایلون چیست؟ تفاوت نایلون و نایلکس چیست؟

"

برچسب‌ها

"

دیدگاه‌ها

0 Comments

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

"

محصولات مرتبط

کیسه اسلایدر و کیسه دبل زیپ

کیسه اسلایدر و کیسه دبل زیپ

کیسه دبل زیپ با استفاده از زیپ های فشرده، مصرف کنندگان از انگشتان خود برای جدا کردن زیپ و بل فشار دادن دنده ها برای بستن آن به یکدیگر استفاده می کنند. برندهایی که به دنبال راه حل اقتصادی هستند و همچنان می خواهند راحتی مصرف کننده را افزایش دهند، اغلب از دبل زیپ برای...

کیسه زباله رولی صنعتی

کیسه زباله رولی صنعتی

کیسه زباله رولی صنعتی
از آنجا که این نوع پلاستیک زباله معمولا دارای ابعاد بزرگ و ضخامت زیادی هستند موقع استفاده دچار پارگی نمیشوند بنابراین برای ضایعات و دور ریز های کارخانه جات وصنایع گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد.

دبل زیپ پایدار

دبل زیپ پایدار

دبل زیپ پایدار
محصول جدید از پایدار پلاستیک که از بهار 1401 شروع به تولید آن کردیم
 این محصول دبل‌زیپ یا همان زیپ‌کیپ نام دارد و دلیل این نامگذاری تعداد زیپ‌های این محصول است که 2 زیپ دارد، زیپ‌کیپ‌های قدیمی یک زیپ بودند و با توجه به نیاز بازار، تولیدکنندگان پلاستیک در دنیا از تک زیپ به دوزیپ رو آوردند. ما نیز پیرو تحقیق بازاری که داشتیم این محصول را با دوزیپ تولید کردیم که پاسخگوی نیاز فعلی بازار باشد.

"

مطالب مرتبط

کیسه اسلایدر و کیسه دبل زیپ

کیسه اسلایدر و کیسه دبل زیپ

کیسه دبل زیپ با استفاده از زیپ های فشرده، مصرف کنندگان از انگشتان خود برای جدا کردن زیپ و بل فشار دادن دنده ها برای بستن آن به یکدیگر استفاده می کنند. برندهایی که به دنبال راه حل اقتصادی هستند و همچنان می خواهند راحتی مصرف کننده را افزایش دهند، اغلب از دبل زیپ برای...

اما چرا از سفره های یکبار مصرف استفاده کنیم؟

اما چرا از سفره های یکبار مصرف استفاده کنیم؟

سفره های یکبار مصرف در حال حاضر جزو پرمصرف ترین انواع سفره در سرویس پذیرایی هستند. اما چرا از سفره های یکبار مصرف استفاده کنیم؟ مزایای سفره های یکبار مصرف چیست؟ در این مقاله تمام جوانب مثبت و منفی و انواع مواد مورد استفاده را دریابیم. سفره های یکبار مصرف هزینه ها را...

بازیافت چیست؟!

بازیافت چیست؟!

بازیافت فرآیند جمع آوری و پردازش موادی است که به عنوان زباله دور ریخته می شوند و آنها را به محصولات جدید تبدیل می کنند....

Pin It on Pinterest

Share This